Dla firm

Wszechobecne kamerki internetowe umożliwiają partnerom biznesowym kontakt audiowizualny, bez względu na to w którym zakątku świata się znajdują.

Przy użyciu ogólnodostępnych programów deszyfrujących przestępcy potrafią przechwycić obraz nadawany przez urządzenia transmisyjne wbudowane w komputery przenośne. Z policyjnych raportów wynika, że nie występuje zależność między wielkością prowadzonej działalności, a ryzykiem cyberataku – ofiarą hakerów padają zarówno tajemnice firmowe wielkich międzynarodowych korporacje oraz małych lokalnych przedsiębiorców.

Mimo narastającej świadomości zagrożenia ponad dziesięć procent respondentów badania Kaspersky Lab przyznało się do narażania swojego zleceniodawcy na straty, przez umieszczanie poufnych danych uwierzytelniających w okolicy stanowiska pracy. Większości ataków z wykorzystaniem narzędzi typu RAT można zapobiec przez proste zasłonięcie obiektywu kamery.

Nakładki SafePACZ łącząc efektywność popularnych naklejek z eleganckim designem, w nowoczesny sposób zabezpieczą firmowe komputery. Z myślą o działalności B2B opracowaliśmy technologię umożliwiającą umieszczenie trójwymiarowego loga, w formie monogramu lub logotypu firmy na zewnętrznej stronie kolorowego pokrowca. Domyślnie zaślepki proponujemy w trzech skatalogowanych rozmiarach, odpowiadających grubości najpopularniejszych matryc ekranów.

 

 

Kontakt

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.